وبلاگ

 بهترین موسسات دانشگاهی در برلین آلمان

 بهترین موسسات دانشگاهی در برلین آلمان

برلین دارای بهترین موسسات دانشگاهی است و مدارک دانشگاه های آلمان در سراسر جهان شناخته شده است. علاوه بر این، کسب دانش از چنین موسسات متنوعی برای شما و آینده شما یک افتخار بزرگ به حساب می آید. است. از آنجا که برلین دارای 4 دانشگاه معتبر است، احتمالا انتخاب بین این چند گزینه برای متقاضیان تحصیل در برلین، چندان ساده نیست.

رشته های تحصیلی در موسسات دانشگاهی برلین

رشته های هنر، علوم انسانی، پزشکی، کشاورزی، علوم طبیعی و علوم فرهنگی از جمله برنامه هایی هست که توسط دانشگاه های برلین ارائه می شود. علاوه بر اینها، رشته های دیگری همچون اقتصاد ، برنامه ریزی، انسان شناسی  و علوم اجتماعی نیز در این موسسات تدریس می شوند. هنر از جمله رشته های پر طرفداری است که سالانه تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی را به سمت خود جذب می کند و در شاخه هایی مانند طراحی، هنرهای نمایشی و موسیقی ارائه میشود.

همین الان برای اخذ ویزای تحصیلی در اروپا کلیک کنید

چرا موسسات علمی برلین؟

برلین به عنوان یک شهر بین المللی شناخته می شود زیرا گروه های مختلف مردمی را با فرهنگ های متفاوت به خود جذب می کند. یکی دیگر از مزایایی مهاجرت تحصیلی به این کشور این است که برلین از نظر زندگی و تحصیل ارزان تر از سایر شهرهای اروپایی می باشد.

لیست دانشگاه های برتر برلین آلمان در سال 2021

برای دانشجویان، برلین یک مقصد جذاب است زیرا آموزش های با کیفیت را از بهترین موسسات دانشگاهی دریافت می کنند. این شهر میزبان بزرگترین سیستم آموزش عالی در کشور آلمان است.

FU برلین (Freie Universität Berlin)

دانشگاه Freie در برلین حدود 150 برنامه در رشته های مختلف را برای انتخاب به دانشجویان ارائه می دهد. این دانشگاه دارای 12 دپارتمان در سه موسسه مرکزی است. این آکادمی با همکاری دانشگاه هومبولت برلین، بهترین دانشکده های پزشکی را در خود جای داده است. همچنین به دلیل روش های تدریس منحصر به فرد و پرسنل بسیار معتبر در سطح بین المللی شناخته شده است. دانشگاه  FU برلین یک برنامه تبادل در ترم تابستان یا زمستان ارائه می دهد تا دانش آموزان با تجربه و یادگیری عالی آشنا شوند. لازم به ذکر است که این دانشگاه، محدودیتی در پذیرش دانشجویان بین المللی ندارد. تحصیل در این موسسه علمی برای همه افراد از هر کشوری، امکان پذیر است.

دانشگاه هومبولت برلین (Universität zu Berlin)

دانشگاه هومبولت یکی از برترین دانشگاه های آلمان است زیرا موقعیت خود را در بین 10 دانشگاه برتر آلمان حفظ کرده است. به دلیل آموزش با کیفیت، عنوان “دانشگاه عالی” به آن داده شده است. این دانشگاه نه تنها در آلمان بلکه در بین تمام دانشگاه های معتبر جهان نیز شناخته شده است و دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند. کادر آموزشی این دانشگاه یکی از بهترین کادر آموزشی کشور است زیرا بر کیفیت تحقیق تمرکز دارد. تکنیک های آموزشی عالی توسط کادر آموزشی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد تا آنها را برای بازار بین المللی آماده کند. هدف این دانشگاه جذب جوانان است تا در آینده برای جامعه مفید واقع شوند.

TU برلین: Technische Universität Berlin

آلمان در زمینه فناوری و نوآوری بسیار قوی است و تمام اعتبار آن به موسساتی است که چنین آموزش هایی را ارائه می دهند. همانطور که گفته شد متخصصان باید ساخته شوند، آنها متولد نمی شوند. دانشگاه فناوری در برلین یکی از دانشگاه های برلین است که در زمینه فناوری آموزش می دهد. این دانشگاه دارای کارکنان بسیار معتبری است که دانش آموزان را با ارائه مهارت ها و دانش مورد نیاز برای ورود به بازار بین المللی آماده می کند. این دانشگاه همچنین دارای همکاری های بین المللی است که به دانشجویان کمک می کند تا در معرض دید بین المللی قرار گیرند.

دانشگاه هنرهای برلین

این دانشگاه در بین سایر مراکز علمی، بزرگترین مساحت را به خود اختصاص داده است. طراحی، هنرهای زیبا، هنرهای نمایشی و موسیقی از مهمترین بخش های است که در این موسسه ارائه می شود. بیش از 40 دوره در دانشگاه تدریس می شود و همچنین دوره های تحصیلات تکمیلی را نیز در اختیار دانشجویان قرار می دهد. این دانشگاه، دانشجویانی را از سراسر جهان جذب می کند که مایل به مطالعه بهترین برنامه هنری هستند. کارکنان آموزشی دانشگاه از شهرت زیادی برخوردارند زیرا هنرها را از جنبه های سنتی و بحث برانگیز آموزش می دهند. بنابراین ، اگر می خواهید بهترین برنامه های هنری را مطالعه کنید، دانشگاه هنر برلین بهترین گزینه برای شماست.

مدرسه تجارت و نوآوری برلین

مدرسه تجارت و نوآوری برلین در قلب این کشور واقع شده است. این موسسه علمی به دلیل شهرت زیاد آن بسیار محبوب است. اکثر دانشجویان بین المللی ترجیح میدهند در این دانشگاه درس بخوانند و آموزش ببینند زیرا یکی از برنامه های آن BSBI بر اساس موفقیت، رهبری و کارآفرینی است. این مهارت ها به دانش آموزان آموزش داده می شود، بنابراین آنها با مفاهیم قرن 21 آشنا می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی. اگر واضح نیست با فلش کناری سوال راحتتری تولید کنید. *