دریافت وقت سفارت آمریکا

گرفتن وقت سفارت آمریکا به خصوص دریافت وقت فوری برای ویزایهای ترویستی و دانشجویی در سال های اخیر با مشکلات زیادی همراه بوده است. برخلاف سالهای قبل از کرونا امروز گرفتن وقت فوری از سفارت آمریکا به راحتی امکان پذیر نیست.
 
ما در ایزی امیگریت میتوانیم وقت های باز و بسته شده در سفارت های اصلی و فرعی آمریکا را دریافت کنیم. تیم ایزی امیگریت به صورت مداوم در ۲۴ ساعت شبانه روز از ایران و آمریکا برای رزرو وقت در سایت آنلاین می باشند .
ایزی امیگریت می تواند در صورتی که وقت سفارت آمریکا در بازه زمانی مورد نظر شما بسته شده باشد اقدام به دریافت وقت فوری نماید. این وقت ها در صورت کنسلی و یا باز شدن ظرفیت سفارت مورد نظر بر روی سایت قرار می گیرند. اما به دلیل درخواست زیاد متقاضیان برای رزرو این وقت ها به سرعت از روی سایت ناپدید می شوند . بنابراین سرعت عمل و چک کردن مداوم تقویم برای گرفتن وقت ضروری است.

ضوابط و قوانین دریافت وقت سفارت با ایزی امیگریت

تنها افرادی که وقت سفارت داشته باشند میتوانند در سفارت آمریکا برای مصاحبه و درخواست ویزا حضور یابند.

برای دریافت وقت سفارت آمریکا باید ۱۸۵ دلار به کنسولگری آمریکا به صورت آنلاین پرداخت شود.
برای پرداخت این مبلغ باید ابتدا در سایت سفارت حساب کاربری ایجاد شود.
برای ایجاد حساب کاربری باید یک فرم DS-160 ایجاد شده باشد.
در صورت بسته بودن تقویم سفارت آمریکا امکان پرداخت ۱۸۵ دلار به صورت عادی نمی باشد
ایزی امیگریت میتواند این مبلغ را حتی در صورت بسته بودن وقت سفارت برای شما پرداخت نماید.
برای رزرو وقت مصاحبه در سفارت برای ویزای دانشجویی آمریکا نیازی به در دست داشتن پذیرش دانشگاهی نمی باشد.
در صورت ثبت سفارش رزرو وقت پر شده سفارت آمریکا متقاضی متعهد می شود شرایط و ضوابط را بپذیرد:

در صورت عدم دریافت وقت توسط ایزی تنها مبلغ سفارش به شما عودت داده می شود.

مبلغ ۱۸۵ دلار آمریکا به سفارت آمریکا پرداخت می شود و غیر قابل عودت است.

پس از دریافت وقت سفارت در بازه مقرر امکان کنسل کردن سفارش و عودت وجه مبلغ سفارش وجود ندارد اما جهت همکاری با دانشجویان و مسافران ایزی امیگریت در هر سفارش ثبت شده امکان تعویض بازه تا یک بار را به متقاضی می دهد. حتی اگر وقت بار اول گرفته شده باشد امکان تعویض بازه و دریافت وقت جدید تا یک بار پس از آن وجود دارد.

بازه زمانی انتخاب شده ملاک ایزی امیگریت برای دریافت وقت سفارت می باشد. متقاضی موظف است تمام جوانب را برای انتخاب بازه از جمله دریافت مدارک از دانشگاه ٫ هزینه سفر و… را در نظر بگیرد.

در صورتی که درخواست گرفتن وقت سفارت با افراد و گروه ها و شرکت های دیگری را همزمان با درخواست در ایزی امیگریت پیش میبرید و ایزی مدعی دریافت وقت باشد و متقاضی ادعا نماید که شرکت دیگری وقت را دریافت نموده هزینه ای به متقاضی عودت داده نمی شود.

متقاضی باید هر گونه به روز رسانی در سفارش را به صورت کتبی و از طریق ایمیل برای ایزی ارسال کند.(تماس تلفنی به منظور تغییر در سفارش مورد قبول نمی باشد – در صورتی که متقاضی رمزعبور اکانت سفارت را بدون هماهنگی با ایزی امیگریت تغییر بدهد، بصورت خودکار از لیست رزرو وقت خارج می شود و ایزی امیگریت مسئولیتی برای پیگیری تغییر رمز عبور متقاضی ندارد)