ما در ایزی امیگریت میتوانیم وقت مصاحبه سفارت را در سریعترین حالت ممکن با بهره گیری از ربات های اختصاصی مجموعه خودمان برای شما دریافت نماییم .

در صورتیکه دسترسی به روش های پرداخت بین المللی ندارید ما در ایزی  پرداختی های بین المللی شما را در سریعترین زمان ممکن و با کمترین کارمزد انجام می دهیم . 

اگر موفق به دریافت ویزای توریستی آمریکا شدید ما در ایزی با کمک وکلای با تجربه می توانیم ویزای توریستی شما را به اقامت دانشجویی به همراه اجازه کار تبدیل نماییم . 

ما در ایزی تجربیات صد ها کیس موفق و ناموفق توریستی را  دراختیار شما قرار می دهیم تا شانس صدور ویزا ی شما را افزایش دهیم . 

 
ایزی می تواند به شما کمک کند !!!
 

 

نکات مهم قبل از اقدام با ایزی

 1. ایزی نتیجه ی صدور روادید را تضمین نمی نماید . 
 2. وجوه پرداختی توسط متقاضی به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد .
 3. مبلغ ۱۸۵ $ در وجه کنسولگری آمریکا علاوه بر دستمزد ارائه خدمات توسط موسسه از متقاضی دریافت می گردد .
 
 
 

ویزای توریستی آمریکا

 • مفاد قرارداد :
  تکمیل فرم های متقاضی ( DS-160 ) و اخذ وقت مصاحبه به عهده ی موسسه حقوقی دادآفرینان می باشد .
  برگزاری ۱ جلسه کلاس آموزشی ( آنلاین و یا حضوری ) جهت افزایش آمادگی در روز مصاحبه به عهده ی موسسه حقوقی دادآفرینان می باشد .
  متقاضی موظف است در اسرع وقت اطلاعات خود را جهت تکمیل فرم های مربوطه در اختیار موسسه قرار دهد .
  متقاضی موظف می باشد بلافاصله پس از عقد قرارداد نسبت به پرداخت ورودی سفارت به مبلغ ۱۸۵ $ (دلار آمریکا) در وجه سفارت اقدام نماید .
  **در صورت تمایل این خدمت توسط موسسه حقوقی دادآفرینان به متقاضی گرامی ارئه می گردد در اینصورت متقاضی می بایست مبلغ ۱۸۵ دلار را به صورت جداگانه به موسسه پرداخت نماید . **
  توجه : تصمیم صدور یا عدم صدور روادید به عهده ی کنسولگری بوده و موسسه حقوقی دادآفرینان نتیجه ی صدور روادید را تضمین نمی نماید .
  کلیه مبالغ پرداختی توسط متقاضی فارغ از نتیجه قابل استرداد نمی باشد .